Thronebreaker The Witcher Tales

Thronebreaker: The Witcher Tales


AÇIKLAMA

Thronebreaker The Witcher Tales, daha önce Gwent The Witcher Kart Oyunu’nun hikayesi olarak planlanan Witcher evreninde aniden oluşan bir projedir. Oyuncu, kuzey krallıklarının hükümdarı Mevy liderliğindeki karanlık fantezinin içine girecek. 30 saatlik bir süre için tam bir hikaye, ileri düzey bir diyalog sistemi ve kahramanı, üniformaları ve kamp birliklerini pompalama yeteneğini bekleyen kullanıcılar. Gwint’ten göç eden düşmanlarla çatışmalar ve bu, tüm savaşların benzersiz bir güverte ve alternatif hamleler oluşturarak gerçekleşeceği anlamına gelir. Orduda asker kiralamak, söz konusu binalardan geçecek. Ana karakter yeni bir savaş karşısında tehlikeyle karşı karşıya kalacak. Mallarını bırakmak istememek,

Daha önce bahsedilen Gvint formunda yer alan çatışmalar: alan birkaç alandan, asker kartlarından, özel takviyelerden ve büyülerden oluşur. Asıl görev, düşmanı yenmek için mümkün olduğunca çok puan elde etmektir. Geliştiriciler hile gitti ve savaş alanındaki her birim için değer kazandılar, bu da sonunda kazanılan puanların sayısını belirler. Bu, oyuncuları eylemlerini önceden düşünmeye zorlayarak, ilk etapta kimi yok edeceğine veya kimin ilk satırı savunmak için daha uygun olduğuna karar verir. Savaş ikinci hatta ayrılıyor, çünkü her şeyin merkezinde Geralt’ın çok yönlü evreninin vahiy var. Bu, Andrzej Sapkowski ve stüdyo CD Projekt’in çalışmalarındaki küçük kısmı ortaya çıkarmayı başaran parçaların sayısına mükemmel bir katkı olacak.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 7 / 8 / 8.1 /10 (64bit)
İşlemci: Intel Celeron G1820 | AMD A4-7300
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 730 | Radeon R7 240
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 7 / 8 / 8.1 /10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i3 6100 | AMD FX-6300
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon R7 265
Depolama: 15 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Thronebreaker: The Witcher Tales
Thronebreaker: The Witcher Tales
Thronebreaker: The Witcher Tales


İNDİRME LİNKLERİ:
Thronebreaker: The Witcher Tales İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


2010 kez indirildi