Titanfall 2

Titanfall 2 Indir 1


AÇIKLAMA

Titanfall 2’de heyecan verici bir birinci şahıs savaş deneyimine hazır olun! Devamında, Pilot ve Titan arasındaki benzersiz bağı inceleyebileceğiniz yeni bir tek kişilik kampanya başlatıldı. Ya da 6 yeni Titan, ölümcül yeni Pilot yetenekleri, genişletilmiş kişiselleştirme, yeni haritalar, modlar ve çok daha fazlasını içeren, daha da yenilikçi ve yoğun bir çok oyunculu deneyimden geçin.

Büyüleyici bir tek oyunculu hikaye deneyimi yaşayın: Titanfall 2, aksiyon ve yaratıcı virajlarla dolu tek oyunculu bir kampanya sunuyor. Tecrübeli bir Vanguard sınıfı Titan ile karşılaşan düşman hatlarının arkasında kalan bir Milis tüfekçisi olarak oynayın. İkili, asla gerçekleştirmeleri gerekmeyen bir misyonu yerine getirmek için birlikte çalışmalı
Harika çok oyunculu aksiyonun keyfini çıkarın: Devam, oyunculara franchise’dan bekledikleri çok oyunculu savaşın daha fazlasını sunar. Daha fazla Titan, daha fazla yetenek ve daha ölümcül teknoloji ile birinci şahıs aksiyonunu bir sonraki seviyeye taşıyın. Ve yeni, genişletilmiş Pilot, Titan ve yükleme özelleştirme seçenekleriyle tüm kaosun ortasında durduğunuzdan emin olun!
Kargaşa için arkadaşlarına katıl: Her şey yolunda, sınır tarzı savaş da dahil olmak üzere arkadaşlarla her şey daha iyi. Titanfall 2, eski arkadaşlarınızla tüm kalp çarpma eylemini deneyimlemeyi ve yeni, hızlı ve kolay hale getiren oyunun sosyal dokusu Networks’ü tanıtıyor. İster Sosyal ister Rekabetçi oyunu tercih edin, size ve ekibinize uygun mükemmel Ağı oluşturabilir veya bu ağa katılabilirsiniz.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
OS: Win 7/8/8.1/10 64bit
İşlemci: Intel Core i3-6300t or equivalent [4 or more hardware threads]
RAM: 8GB
HDD Free Space: 45GB
GPU : NVIDIA Geforce GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: 11
Internet Connection: 512Kbps or faster

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
OS: Win 7/8/8.1/10 64bit
İşlemci: Intel Core i5-6600 or equivalent
RAM: 16GB
HDD Free Space: 45GB
GPU: NVIDIA Geforce GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480 8GB
DirectX: 11
Internet Connection: 512Kbps or faster


RESİM ve VİDEOLAR

 Titanfall 2
 Titanfall 2
 Titanfall 2


İNDİRME LİNKLERİ:
Titanfall 2 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


127 kez indirildi