Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Total War Attila

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:33:38
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Total War Attila indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Karanlık bir açlık, hastalık ve savaş geçmişine karşı, Doğu’nun büyük bozkırlarında yeni bir güç yükseliyor. Arkasında bir milyon süvari ile, nihai savaşçı kralı yaklaşıyor ve onun manzaraları Roma’da…… sıra tabanlı stratejiyi gerçek zamanlı taktiklerle birleştiren ödüllü çoklu PC serisinin bir sonraki taksitinde, Total War: ATTILA atıyor 395’li oyunculara geri döndü. Karanlık Çağların şafağında kıyamet kargaşası zamanı. Hayatta kalmak için ne kadar ileri gideceksin? Dünyadan zulmü süpürüp, kendinize ait bir barbar ya da Doğu krallığı oluşturacak mısınız? Yoksa, nihai hayatta kalma stratejisi mücadelesinde, Roma İmparatorluğu’nun son kalıntıları olarak, gelecek fırtınaya karşı mı destek olacaksınız? Tanrı’nın belası geliyor. Dünyan yanacak.

Özellikler

Kıyamet imha mekaniği – Binaları savunucuları alevlendirmek ve korkutmak için savaşta vahşi ateşin gücünü kullanın ya da tüm şehirleri ve bölgeleri yeni harita yapıcısı ile savaş haritasını düzenleyin.

Efsanevi başlama pozisyonu – Batı Roma İmparatorluğu olarak oynadığınızda, sizin kontrolünüz altında geniş topraklarla başlayacaksınız, ancak siyasi iç çatışmalar ile zayıflayacak ve her tarafta düşman tarafından tehdit altında kalacaksınız, hakimiyetiniz çabucak hayatta kalma mücadelesi haline gelecektir.
Yenilenmiş oyun mekaniği – Politika, soy ağacı, belediye yönetimi ve teknolojik ilerleme dahil olmak üzere en son optimize edilmiş ve değiştirilmiş Total War oyun mekaniği ile geliştirilmiş oyun ve kullanıcı arayüzü.
İnanılmaz dönem ayrıntısı – Yeni döneme özgü teknolojiler, silahlar ve silahlar, din, kültürler ve toplumsal ayaklanmalarla, Toplam Savaş: ATTILA, tarihimizin bu uğursuz bölümünün otantik bir deneyimini sunar.
Olağanüstü görsel uygunluk – Hem savaş hem de savaş görsellerinde yapılan iyileştirmeler ve optimizasyonlar, göz kamaştırıcı bir kıyamet ve medeni dünyanın yıkılışı konusunda ürpertici bir vizyon yaratıyor. Nefes kesen ölçek, atmosfer ve iyileştirilmiş grafik performansı ile günlerin sonuna ve bir efsanenin yükselişine tanık olun.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista*
İşlemci: Intel Core 2 Duo 3 GHz
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB NVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2900 XT or Intel HD 4000
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: PC integrated graphics chipsets require 64 bit Windows, e.g. Intel HD series.

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7*
İşlemci: 2nd Generation Intel Core i5
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 560 Ti or AMD Radeon HD 5870
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: PC integrated graphics chipsets require 64 bit Windows, e.g. Intel HD series.

GÖRSELLER & VİDEO

Total War Attila indir 2.jpgTotal War Attila indir 3.jpgTotal War Attila indir 4.jpg

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

 

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir