Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Total War: Rome 2 – Emperor Edition

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:55:59
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Total War: Rome 2 – Emperor Edition

AÇIKLAMA

Roma için ne kadar ileri gideceksin? Dünyanın ilk süper gücü ol ve Antik dünyanın en inanılmaz ve engin savaş makinesini yönet. Görkemli imparatorluğunuzun düşmanlarına askeri, ekonomik ve politik yollarla hükmetin. Yükselişiniz takipçilerinizden hayranlık uyandıracak ama aynı zamanda en yakın müttefiklerinizden bile açgözlülük ve kıskançlık yaratacak. eski arkadaşlar açmak? Roma vizyonunuz için ne kadar fedakarlık etmeye hazırsınız? Cumhuriyet’i kurtarmak için mi savaşacaksınız yoksa İmparator olarak diktatör olarak mı tek başına yönetmeye karar verecek misiniz?

Total War: Rome 2 – Emperor Edition Torrent İndir

Ödüllü Total War serisinin yaratıcıları, gerçek zamanlı ve sıra tabanlı oyunların imzalı karışımlarını yeni zirvelere taşıyan strateji oyun kalitesi ve derinliği için yeni bir ölçüt belirledi.
Bilinen dünyayı fethetmenizi planladığınız epik ölçekli bir sıra tabanlı kampanya modu – uygun gördüğünüz şekilde.
Roma savaş makinesi, gerçek zamanlı savaşta sahaya girerken görkemli savaş çatışmasını hissedin. On binlerce erkek, doğrudan kontrol ettiğiniz kemik parçalama detayında çarpışıyor.
Tamamen yeni grafik motoru: çılgınca çığır açan sinema savaşları yaşanırken, egzotik antik kentleri ve inanılmaz ayrıntılara sahip devasa orduları görün. Yeni kameralar savaşı her açıdan görmenizi sağlar.
PC veya diz üstü bilgisayarınız için optimize edilmiş performansla tamamen ölçeklenebilir deneyim. Özelliğiniz ne olursa olsun, Muhteşem Savaş: Roma II ölçeğine tanık olun.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: : XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8
İşlemci: 2 GHz Intel Çift Çekirdek / 2.6 GHz Intel Tek Çekirdek
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu kart (shader model 3, vertex texture destekli).
DiretX: 9.0c
HDD: 35 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8
İşlemci: 2.Nesil Intel i5 işlemci veya daha iyisi
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB
DirectX:11
HDD: 35 GB Disk alanı

RESİM ve VİDEOLAR

Total War: Rome 2 – Emperor Edition Total War: Rome 2 – Emperor Edition Total War: Rome 2 – Emperor Edition

İNDİRME LİNKLERİ:
Total War: Rome 2 – Emperor Edition İndir

HATIRLATMA
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir