Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Total War Shogun 2

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:58:38
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Total War Shogun 2

AÇIKLAMA

Total War Shogun 2, Total War Strateji tabanlı oyun serisinin orijinal PC oyununun uzun zamandır beklenen takibi , Shogun: Total War.. İçinde oyuncular, tarihi olarak doğru bir Orta Çağ Japonya yorumunda, aynı anda savaş tarafından lanetlenen ve Ashikaga Shogunate’nin yıkılmasının ardından yeni zenginliklerle kutsanmış olan birçok savaşçı ilden birinin liderliğini üstlenirler. Mevcut doğal ve politik kaynakları ve ayrıca Samuray ve köylü birimlerinin güçlerini kullanarak, oyuncular bir sonraki saldırıda bulunmaya ve Japonya’nın bütününde güçlerini artırmaya çalıştıkları için düşmanları ellerinden çıkarırlar. Ek özellikler şunları içerir: oyuncu karakterinin seviyelendirilmesi, kahraman birimleri ve standart birimler, gerçekçi şekilde değişen AI cevapları ve hem rekabetçi hem de işbirlikçi çevrimiçi çok oyunculu desteği.

Samuray savaşının altın çağında geçen Shogun 2 , Japon tarihinin en çalkantılı dönemini hayata geçiriyor. Orta çağ Japonya’sında 16. yüzyılın ortasıdır. Aşıkağa Shogunate yönetimindeki birleşik bir hükümet tarafından yaklaşık 200 yıl boyunca hüküm süren ülke, şimdi shogunate’in düşüşünün ardından birçok savaşçı klanlara bölünmüş durumda. Oyuncu, ülkenin sınırlı bir bölgesini yöneten bir feodal klan lideri olan bir Daimyo rolünü üstlenir ve nihai hedefine ulaşmak için askeri anlaşmalar, ekonomi ve diplomasi kullanır: Japonya’nın yüksek komutası altında toplanması ve Shogun unvanı – Japonya’nın tartışmasız hükümdarı.

Total War Shogun 2 Torrent İndir

Toplam Savaş Yeniden Tanımlandı – Shogun 2 , orijinal formülün her zamankinden daha fazla cila ve çevrimiçi işlevselliği olan yeni, en son teknolojiye sahip AI ile en üst düzeyde iyileştirilmesidir. Sonuç, hem Total War gazilerini hem deyeni oyuncuları serinin zevkini ve derinliğini deneyimlemeyedavet eden gerçek zamanlı ve sıra tabanlı strateji oyunlarının mükemmel karışımıdır.

Yeni Karakter İlerlemesi – Dokuz farklı klan arasından seçim yapın ve Ortaçağ Japonya’nın tartışmasız üstünlüğü için yarışın. Kendi karakter-savaş ağrınızı, generallerinizi ve temsilcilerinizi seviyelendirmek için tecrübe kazanın.

Komple Tek ve Çok Oyunculu Sunumu – Ana kampanyayı tek oyunculu olarak oynayın veya Campaign Multiplayer modunda rekabetçi veya işbirliği içinde oynamaya çevrimiçi bir arkadaşınızı davet edin. Kendi yükseltilebilir avatarınla 8 oyunculu çok oyunculu savaşlara katıl ve üstün olanları dünyaya göstermek için çevrimiçi afişe tırman. Ayrıca, Total War serisinde bir ilki olan klanlar için heyecan verici yeni takım oyun modları dahil .

Yeni Nesil AI Sistemi – Sun Tzu’nun “Savaş Sanatı” ndaki ilkelerine göre geliştirilen oyunun yapay zekası durumunu sürekli analiz ediyor ve her hareketinize daha fazla hassasiyet ve çeşitlilikle tepki veriyor.

İyileştirilmiş Kara ve Deniz Savaşı Oynanışı – Kara, çok aşamalı kale kuşatması ve günün hava durumuna ve zamana göre değişen arazi özellikleriyle kara savaşları hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı; Binaları ateşe verilmiş birlikleri zorlamak için ateşe verin ve birimlerinizin savaşın gelgitini döndürmek için özel yeteneklerini kullanın. Deniz savaşı ayrıca kıyı savaşlarının eklenmesiyle daha fazla çeşitlilik sunar. Adalar gemileriniz için etkili bir koruma görevi görürken, kum barlar ve resifler düşman filosuna karşı tuzaklar olarak kullanılabilir.

Erişilebilir ve Derinlemesine İmparatorluk Oynanışı – Düzenli bir kullanıcı arayüzü, krallığınızın yönetimini çok daha kolaylaştırır. Kentler kurun ve yönetin, birlikler toplayın ve eğitin, diplomasi düzenleyin ve acentelerinizi yönetin – her bir özellik şimdi , Toplam Savaş deneyiminin kalbi ve ruhu olan Shogun 2 kampanya haritasının derinliğini ortaya çıkaran kapsamlı öğreticilerle birlikte sunuluyor .

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
2.0 GHz çift çekirdekli bir işlemci / 2.6 GHz tek çekirdekli bir işlemci
1 GB XP, 2 GB Vista ve 7 bellek
256 MB shader 3.0 ekran kartı
20 GB sabit disk alanı
DirectX 9.0C destekli ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İkinci jenerasyon Core i5 işlemci veya AMD dengi işlemci
AMD Radeon HD 5000 ve HD 6000 serisi ekran kartı ya da dengi
20 GB sabit disk alanı

RESİM ve VİDEOLAR

Total War Shogun 2 Total War Shogun 2 Total War Shogun 2

İNDİRME LİNKLERİ:
Total War: Shogun 2 İndir

HATIRLATMA
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir