Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Total War THREE KINGDOMS

Son Güncelleme: 25.01.2020 Saat 21:20:03
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

 Total War: THREE KINGDOMS


AÇIKLAMA

Total War: THREE KINGDOMS, antik Çin genelinde destansı çatışmayı yeniden yaratan çok ödüllü strateji serisinin ilkidir. İmparatorluk kurma, statecraft ve fetihlerin sürükleyici sıra tabanlı bir kampanya oyununu çarpıcı gerçek zamanlı savaşlarla birleştiren Total War: THREE KINGDOMS, diziyi kahramanlar ve efsaneler çağında yeniden tanımlıyor.

190 CE’de Çin: Efsanevi fetihte yeni bir çağa hoş geldiniz. Bu güzel ama kırılmış topraklar yeni bir imparator ve yeni bir yaşam tarzı çağrısında bulunuyor. Çin’i yönetiminiz altında birleştirin, bir sonraki büyük hanedanı yaratın ve çağlar boyunca sürecek bir miras inşa edin.

11 efsanevi savaş ağası kadrosundan birini seç ve bölgeyi fethet. Davalarına yardımcı olmak ve askeri, teknolojik, politik ve ekonomik cephelerde düşmanlarına hükmetmek için kahraman karakterler al.

Güçlü arkadaşlıklar kuracak, kardeş ittifaklar kuracak ve birçok düşmanınıza saygı gösterecek misiniz? Yoksa ihanet eylemlerini yerine getirmeyi mi, kalpten ihanet etmeyi mi ve büyük siyasi entrikaların ustası olmayı mı tercih edersiniz?

Efsaneniz henüz yazılmamış, ancak bir şey kesin: görkemli fetih bekliyor.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.00Ghz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 650 Ti 1GB|HD 7850 1GB|Intel UHD Graphics 620
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 6GB Memory if using integrated GPU

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel i5-6600 | Ryzen 5 2600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 970 | R9 Fury X 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Total War: THREE KINGDOMS
 Total War: THREE KINGDOMS
 Total War: THREE KINGDOMS


İNDİRME LİNKLERİ:
Total War: THREE KINGDOMS İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir