Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Total War Warhammer II

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:00:20
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Total War Warhammer II

AÇIKLAMA

Üçlemenin ikincisi olan ve ödüllü RTS oyununun devamı olan Total War Warhammer II, oyunculara Lustria, Ulthuan, Naggaroth ve Güney Adaları’nın geniş kıtalarında yer alan nefes kesici yeni bir anlatım kampanyası sunuyor. Büyük Vorteks Kampanyası, bugüne kadar herhangi bir diğer Toplam Savaş unvanından farklı bir deneyim olan kesin ve iklimsel bir son oyunda zirveye çıkmak için hız kazanıyor.

Warhammer Fantasy Battles dünyasından 4 ikonik yarışta 8 Efsanevi Lord’tan biri olarak oynayan oyuncular, diğer ırkların ilerlemesini engellerken, The Great Vortex’i dengelemek veya bozmak için bir dizi güçlü arcane ritüelini gerçekleştirmeyi başarmalı. Her Efsanevi Lord, benzersiz bir coğrafi başlangıç pozisyonuna sahiptir ve her yarış benzersiz kampanya mekaniği, anlatı, savaş yöntemleri, ordular, canavarlar, Sihir Lorları, efsanevi karakterleri ve yeni savaş alanı bombardımanı yeteneklerini şaşırtıcı bir şekilde yansıtan yeni bir oyun stili sunar. hem orijinal oyunun sahipleri hem de II. Savaş Savaşçısı II, devasa yeni kombine kampanyaya erişim kazanacak. Eski Dünya artı Naggaroth, Lustria, Ulthuan ve Güney Toprakları topraklarını tek bir destansı haritaya sokmak, oyuncular, her iki başlıktan da herhangi bir Irk olarak, anıtsal kampanyalara başlayabilirler. Milyonlarca önce, bir Kaos istilası, Yüksek Elf büyücülerinin bir yandaşı tarafından kuşatılmış bir kaos istilası tarafından kuşatıldı. Amacı, bir çukur bir okyanusu drene ederken Büyülü Rüzgarları’nı dünyadan çekmek ve Daemonik ordularını Kaos Krallığına geri döndürmekti. Şimdi Büyük Vorteks fışkırıyor ve dünya yeniden harabenin eşiğinde duruyor. Güçlü kuvvetler, maelstromu iyileştirmek ve felaketi önlemek için hareket ediyor. Ancak diğerleri, korkunç enerjilerini kendi acı amaçları için kullanmaya çalışır. Yarış devam ediyor ve dünyanın kaderi muzafferin elinde olacak. Ulthuan’ın Savunucusu Prens Tyrion, Yüksek Elflere, kendi kıtalarının üzerinde dolaşırken girdabı dengelemek için umutsuz çabalarında rehberlik eder. Slann Mage-Priest Mazdamundi, Kertenkele savaş alanlarını Lustria’dan kuzeye doğru yükselirken yönetir. O, Eski Olanların yöntemlerinin de geçerli olmasına rağmen, felaketi önlemeye niyetli. Cadı Kralı Malekith ve sadist Dark Elf orduları Naggaroth ve labirentin Black Arks’ından yayıldı. Girdapta büyük bir zayıflık tadı – ve ölümünde büyük bir fırsat. Bu arada, dördüncü, gizli bir yarış harekete geçiyor, motivasyonları uğursuz araziler ve makinalarla gizlenmiş durumda. Vahyileşme zamanı çok yakın… Dört yarış, dört sonuç, tek bir hedef: Büyük Vorteks’in iyi ya da hasta için kontrolü. Cadı Kralı Malekith ve sadist Dark Elf orduları Naggaroth ve labirentin Black Arks’ından yayıldı. Girdapta büyük bir zayıflık tadı – ve ölümünde büyük bir fırsat. Bu arada, dördüncü, gizli bir yarış harekete geçiyor, motivasyonları uğursuz araziler ve makinalarla gizlenmiş durumda. Vahyileşme zamanı çok yakın… Dört yarış, dört sonuç, tek bir hedef: Büyük Vorteks’in iyi ya da hasta için kontrolü. Cadı Kralı Malekith ve sadist Dark Elf orduları Naggaroth ve labirentin Black Arks’ından yayıldı. Girdapta büyük bir zayıflık tadı – ve ölümünde büyük bir fırsat. Bu arada, dördüncü, gizli bir yarış harekete geçiyor, motivasyonları uğursuz araziler ve makinalarla gizlenmiş durumda.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Intel® Core

Total War Warhammer II

2 Duo 3.0Ghz
Bellek: 5 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
İşlemci: Intel® Core

Total War Warhammer II

i5-4570 3.20GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

RESİM ve VİDEOLAR

Total War Warhammer II

Total War Warhammer II

Total War Warhammer II

İNDİRME LİNKLERİ:
Total War: WARHAMMER II İndir

HATIRLATMA
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir