Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Total War Warhammer

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 13:31:38
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Total War Warhammer indir 1.jpg

AÇIKLAMA

Sonsuz bir fetih çağı, binlerce savaşçı, her biri dünyaya hükmetmek isteyen zorlu bir kahramanın önderlik ettiği, bütün ırkların birbirleriyle savaşmasıyla titanik savaşlarda çarpışıyor. Hepsi senin emrinde. Yiğit Karl Franz, kırık seçmen sayımlarını ortak düşmanlarına karşı bir güç bayrağı altında birleştirmeyi hedefleyerek İmparatorluğun erkeklerini sarstı. Savaşın acımasız vahşiliğine aç olan Greenskins, Grimgor Ironhide kabilesine akın ediyor; Hem Orklar hem de Goblinler katliam için doyumsuz bir susuzlukla dolu. Yüce Kral Thorgrim, cüce cücelere dağ kalelerinden ileri sürülmesini emrediyor ve binlerce yıl boyunca kendilerine verilen mezar adaletsizliklerini kasten düzeltmek için yürüyor. Yine de, Mannfred von Carstien’in altındaki Vampire Counts’in motifleri, katil gizlilik içinde örtülüyor, orduları ölülerin çürüten saflarından yükseldi. Eski Dünya ihanet, savaş ve aşılmaz gücün serbest bırakılmasıyla parçalanırken, kuzeyden gelen rüzgarlarda hala büyük bir tehdit fısıldar. Gerçekliğin dokusunun kendisi parçalanmaya ve tokalaşmaya başlar…

Gerçek bir muazzam gerçek zamanlı savaşın ve bağımlılık sırasına dayalı bir sanal kumbara kampanyası, politika ve imparatorluk inşa etme oyununun eşsiz bir birleşimi olan Total War: Warhammer, yüzlerce saatlik emici oyun sunacak. Dahası, bu başlık şimdiye kadarki en büyük Toplam Savaş deneyimini oluşturmak için iki tane daha bağımsız taksit ve ek içerik paketi ile birleştirilecek. Fantezi strateji oyununu yeniden tanımlayacak epik bir başlık üçlemesi. Bu yeni bir dönemin şafağı. Total War: Warhammer, efsanevi kahramanlar, yükselen canavarlar, uçan yaratıklar, büyülü güç fırtınaları ve kabus savaşçılarının alaylarını dünyasına getiriyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: *PC Integrated graphics chipsets require 4 GB RAM, e.g. Intel HD series.

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64Bit
İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

GÖRSELLER & VİDEO

Total War Warhammer indir 2.jpgTotal War Warhammer indir 3.jpgTotal War Warhammer indir 4.jpg

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):
Oyunu indirmek için tıklayın.

Not: Tüm dlc ve güncellemeler eklidir.

 

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir