Townsmen – A Kingdom Rebuilt

 Townsmen – A Kingdom Rebuilt


AÇIKLAMA

Hoşgeldiniz, Ekselansları! Yerleşimcilerinizi geniş bir toprak bekliyor ve sömürgeleştirilmeye hazır. Bir şehir planlamak ve inşa etmek için mimarlarınızı ve inşaatçılarınızı gönderin. Ama aynı zamanda ustalarınızı gönderin, biraz odun kesip cevheri madencilik yapın. Aç konularınız için tüm yiyecekleri almak için tarlalarınızın verimli olduğundan emin olun! Townsmen – Bir Krallık Yeniden Kurdu sana tacı sana verir: Halkını küçük bir köydeki ilk adımlarından binlerce nüfusa sahip büyük bir ortaçağ metropolüne yönlendir.
Önümüzdeki zorlukların üstesinden gelin. Vatandaşlarınızın mutlu kalabilmek için çeşitli ihtiyaçları vardır. Ve daha mutlu olmanız gereken vergi paralarını yuvarlamak için onları mutlu etmelisiniz. Dikkat, dünyada mutluluğu rahatsız edecek birçok şey var: Mevsimler belirli mallara olan talebi değiştirecek – yaz aylarında daha fazla suya, kışın daha fazla kıyafete ihtiyaç var. Felaketler gelişmekte olan şehrinize, vebaya, büyük bir ateşe veya çığa çarpabilir, kimseyi mutlu etmez ve eşkıya saldırmaz!
İnşa edilecek çok çeşitli evler ve konularınız için birçok farklı iş sizi meşgul edecektir. Cephanelik, vatandaşlarınızı haydutlardan kurtarmak için askerleriniz için silah üretecek. Fırın veya kasap atölyesi yiyecek, manastır, meyve suyu üretimi ve bağ içecek getirecek – ve her şey pazardan satın alınabilir! Çalışanlarınızın günlük rutinlerine göz attığınızdan emin olun – iş ve yiyeceklerin yanı sıra, park, eğlence evleri ve eğlence mekanlarında veya tavernada eğlence gibi bir yere de ihtiyaçları var!
İşlerinizin her biri anlamlıdır: Eğer arkadaşlarınıza bir ev inşa etmeleri için emir verirseniz, yeni bir işe gönderirseniz – her şey sizi deneyim puanlarıyla ödüllendirir. Bu ilerleme sistemi, örneğin aldığınız vergi miktarını artıran veya gözetleme kulelerinizi daha verimli hale getiren teknikleri araştırmanıza izin verecektir. Oynadığınız her haritada!

ÖZELLİKLER
– Ortaçağda şehir kurma oyunu
– Karmaşık ekonomi sim ve derin üretim zincirleri
– 150’den fazla farklı şehir ve üretim binası
– Oynanışı etkileyen mevsimler ve hava efektleri
– Vatandaşların farklı talepleri olan kendi günlük rutinleri var
– Kapsayıcı “kasaba seviye ”her bir iş için oyuncu ilerlemesini sağlar – oyunu her oynadığınızda daha iyi bir egemen olacaksınız
– Ateş, Veba, kuraklık ve çok daha fazlası gibi yıkıcı felaketler
– 26 farklı senaryo ve zorlu görevler
– 24 haritada sınırsız sonsuz mod
– Askerler ve haydutlar ile isteğe bağlı askeri özellik
– Daha canlı etkileşimler için yeni townie dili


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2.0 GHz
Bellek: 2 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 2.0 GHz
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Townsmen – A Kingdom Rebuilt
 Townsmen – A Kingdom Rebuilt
 Townsmen – A Kingdom Rebuilt


İNDİRME LİNKLERİ:
Townsmen – A Kingdom Rebuilt İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


242 kez indirildi