Tropico 5

 Tropico 5


AÇIKLAMA

Kritik olarak beğenilen ve oldukça popüler olan ‘diktatör sim’ serisinin bir sonraki bölümünde Tropico’nun uzak ada ulusuna geri dönün. Gelişmiş ticaret mekaniği, teknoloji ve bilimsel araştırma, keşif ve ilk kez Tropico tarihinde ilk kez – işbirlikçi ve rekabetçi MULTIPLAYER dahil olmak üzere, Dynasty’nin hükümdarlığını erken sömürge döneminden 21. Yüzyılın ötesine genişletin. 4 oyuncuya.

Özellikleri

Silgi – Sömürgecilik dönemlerinde saltanatınızı başlatın, Dünya Savaşları ve Büyük Buhran’da hayatta kalın, Soğuk Savaş sırasında diktatör olun ve ülkenizi modern zamanlara ve ötesine doğru ilerletin. 19. yüzyıldan 21. yüzyıla kadar her çağ kendi zorluklarını ve fırsatlarını taşır.
Hanedanı – El Presidente’nin geniş ailesinin her üyesi adada bulunur ve bir yönetici, bir müdür, bir büyükelçi veya bir general olarak atanabilir. Yeni özelliklerin kilidini açmak ve bunları en değerli varlıklarınıza dönüştürmek için Hanedanınızın üyelerine yatırım yapın.
Araştırma ve Yenileme – Yeni binalar, teknolojiler ve kaynaklar keşfederek ulusunuzu geliştirin. Eski binalarınızı daha verimli modern binalara dönüştürün.
Gelişmiş ticaret sistemi ve ticaret filosu – Küresel bir ticaret filosunun biriktirilmesi ve gemilerinizi hem ihracat hem de ithalat için komşu adalara veya dünya süper güçlerine ticaret yollarını güvence altına almak için kullanın.
Adanı keşfet – Savaş sisinin ötesinde ne olduğunu keşfet. Değerli kaynak depolarını bulun ve eski uygarlıkların kalıntılarını keşfedin.
Tüm yeni sanatlar – Tüm sanat eserleri, Tropico 5’e benzersiz bir görsel kimlik sağlamak için sıfırdan yeniden tasarlandı. Her bir dönemin her birinden 100’den fazla bina arasından seçim yapın.
Kooperatif ve rekabetçi çok oyunculu – En fazla 4 oyuncu, herhangi bir ada haritasında kendi şehirlerini ve ekonomilerini kurabilir. Oyuncular kaynakları, malzemeleri ve nüfusu paylaşmayı veya birbirleriyle savaş ilan etmeyi seçebilirler.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8
İşlemci: 2 GHz Çift Çekirdek
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 400 / AMD Radeon HD 4000 / Intel HD 4000 ve üst modeller
DiretX: 11
HDD: 4 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit), Windows 8 (64 bit)
İşlemci: 2.5 GHz Dört Çekirdek
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 500 / AMD Radeon HD 5000 ve üst modeller
DirectX: 11
HDD: 4 GB Disk alanı


RESİM ve VİDEOLAR


İNDİRME LİNKLERİ:
Tropico 5 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


62 kez indirildi