Two Point Hospital REMIX

0

Two Point Hospital REMIX


AÇIKLAMA

Two Point Hospital , şehirdeki en iyi hastaneyi inşa edeceğiniz bir simülatördür. Oyunun özelliği, olağan hastalıklarla değil, bazıları sadece şaşkın olan gerçek mutasyonlarla tedavi edilmemenizdir! Garip hastalıklar nedeniyle, teşhis ve tedavi için benzersiz dolaplar üzerinde düşünmeniz gerekir. Buna ek olarak, ofislerin, bilgilendirici koridorların ve eşcinsel bekleme odalarının elverişli konumu üzerinde düşünmeniz gerekir, böylece müşteriler sıkılmaz ve profesyonel hizmetlere geri dönmezler.

Two Point County’deki en güzel veya fonksiyonel sağlık hizmetini tasarlarken hiçbir şeyden başyapıtlara kadar bir hastane inşa edin. Hasta (ve nakit) akışını artırmak, koridorları, odaları ve bekleme alanlarını tam özelliklerinize göre düzenlemek için hastane tasarımınızı optimize edin. Mümkün olduğunca çok hastaya kapıdan bakarken hastanenizi birden fazla binaya genişletin. Prestijini artırmak, hasta sıkıntısını azaltmak, mutluluğu artırmak ve yıl sonu ödüllerinin akmasını sağlamak için dekoratif ve fonksiyonel eşyaları hastanenizin etrafına yerleştirin.

Two Point County’nin her zamanki hasta türlerinizle dolu olmasını beklemeyin. Bu dünyada, her türlü olağandışı hastalığı deneyimleyeceksiniz; Hafif başlılıktan Kübizme kadar – her biri kendi özel tipte işleme makineleri gerektirir. Hastalıkları teşhis edin, onları idare etmek için doğru odaları inşa edin, doğru personeli işe alın ve sonra hazırlanın, çünkü bu hastalıklardan sadece birini tedavi etmek sadece bir başlangıç. Tek bir hastayı idare edebilirsin – ama bir Pandemi yapabilir misin? Bir hastalığı ele geçirdikten sonra iyileştirilmiş tedavileri ve makineleri araştırın ve hastanenizi durdurulamaz bir sağlık hizmeti juggernaut’una dönüştürün.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i3 6100 or AMD FX-4350
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GT 1030, 2GB (Legacy: NVIDIA GeForce GTX 460), AMD RX550, 2GB (Legacy: AMD Radeon HD 6850), Integrated: Intel HD Graphics 630
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5 6600 or AMD Ryzen 1600x
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1060, 3 GB (Legacy: NVIDIA Geforce GTX 780, 4GB) or AMD RX 580, 4 GB (Legacy: AMD R9 290X, 4GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Two Point Hospital REMIX
Two Point Hospital REMIX
Two Point Hospital REMIX


İNDİRME LİNKLERİ:
Two Point Hospital REMIX İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


109 görüntülenme
OYUN BILGILERI 4 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?