Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

UBOAT

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:37:23
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

UBOAT


AÇIKLAMA

PC ve SWITCH için UBOOT oyunu, Silent Hunter ve Fallout Shelter mekaniğinin alışılmadık bir karılımı denilebilir. Denizaltıyı komuta etmek, torpidoları manevra yapmak ve kovmak yetmiyor. Kaptanların çoğu, mürettebatın hayatına aktif olarak katılmalı, mürettebatın ihtiyaçlarına dikkat etmeli, onlara görevler vermelidir. Her denizci, benzersiz bir görünüm, yetenek ve sıkıntılara sahip ayrı bir kişiliktir ve bir süre sonra mürettebat üyeleri bazen üstlerine karşı durabilir. Mürettebatın her üyesi, kaptanın eylemlerine farklı tepki veriyor. Oyuncu gemide disiplini sürdürmek zorundadır, ancak çok sert olmak mürettebatın zihinsel durumunun bozulmasına neden olabilir. Bu, örneğin mürettebatın içinde kavgalara ya da casusluk yapan birine yol açabilir. Buna ek olarak, oyuncu mürettebatın fiziksel gereksinimlerine dikkat etmelidir – yiyecek sağlayın ve erkeklerin dinlenebildiğinden emin olun. Mürettebatın refahı, temel nitelik olan savaşma istekleri üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.
Oyunun ana kısmı denizaltı güvertesinde yer alırken , UBOOT’un bir sanal oyun olduğunu ve oyuncu nereye gideceğine karar verebileceğini unutmamak gerekir . Oyuncuya verilen özgürlük, mürettebat yönetiminde de belirgindir , ancak bazı kararlar olumsuz sonuçlara yol açabilir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit
İşlemci: Core i3 3.1 GHz or AMD Phenom II X3 2.8 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 560 1GB (720p Low), GeForce GTX 750 Ti 2GB (1080p Low) or AMD equivalents
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Quad Core i7 3770K or AMD Ryzen 5 1600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 6 GB (1080p High), GeForce GTX 1070 8GB (1080p Extreme) or AMD equivalents
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible


GÖRSELLER & VİDEO

UBOAT UBOAT UBOAT

 


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent):

İndirmek için tıklayın

Dosyanız hazır, indirmek için tıklayın.


Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir