UEFA Euro 2008

UEFA Euro 2008 indir 1.png

 

AÇIKLAMA

Avrupa’daki en büyük futbol etkinliklerinden biri, kıtadan yüz yüze en önemli milli takımları getiren ve ürettiği geniş kapsama ve çekiciliğe sahip olan UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası, en önemli sporlardan biri olan EA Sports Oyun geliştiricileri, bu büyük spor olayı olan UEFA EURO 2008 için özel bir oyun başlattı .

Bu harika oyunda Avusturya ve İsviçre UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası öncesinde gerçekleşen eleme turlarında yer alan 53 milli takımdan birini seçebilecek ve sizi tüm yol boyunca oynayabilecekleri tüm maçları oynayabileceğiz . final ve ödüllü kupa.

Bu oyunda bulabileceğimiz diğer seçenekler arasında, çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynama veya aynı takımdaki diğer üç oyuncu ile birlikte oynama şansına sahip olacağız . saha, ortak bir amaç arayışı içinde iken, aynı zamanda takım kaptanı olmak için mücadele ediyor. Grafiklere

gelince , hem oyuncuların hem de stadyumların ne kadar iyi yeniden yaratıldığını , turnuvanın son aşamasının katılan tüm oyuncularla oynandığı sekiz resmi stadyumda oynama olanağını vurgulamamız gerekiyor. En sevdiğiniz Avrupa milli takımının kontrolünü elinize alın

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci: 1.3 GHz (Vista için 2.4 GHz) İşlemci
RAM: 256 MB (Vista için 1 GB) RAM
Ekran Kartı: DirectX 9.0c uyumlu 64 MB Ekran Kartı
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu Ses Kartı
İşletim Sistemi: Windows XP SP2, Windows 2000 SP4 veya Windows Vista
Direct X: 9.0c

GÖRSELLER & VİDEO

UEFA Euro 2008 indir 2.jpgUEFA Euro 2008 indir 3.jpg

 

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Letsupload):
Oyunu indirmek için tıklayın.

Link #2(Cloud Mail):
Oyunu indirmek için tıklayın.

Link #3(Google Drive):
Oyunu indirmek için tıklayın.

Link #4(MediaFire):
Oyunu indirmek için tıklayın.

Link #5(Mega):
Oyunu indirmek için tıklayın.
 

 
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

UEFA Euro 2008

362 kez indirildi