Unravel Two

Unravel Two


AÇIKLAMA

Geçmişle bağları kestiğinizde yeni bağlar oluşur. Unravel Two’da kendinize ait bir Yarny oluşturun. Daha sonra yerel kooperatifte veya tek bir oyuncu olarak diğer Yarnys ile ilişkiler kurun, birlikte seyahat ederken dostluğu ve desteği teşvik edin.
Maceranıza soğuk ve heybetli bir ülkede başlayın, sonra maceranın kıvılcımını kovalarken çevrenizin yeni bir hayatla çiçeklenmesini izleyin. Enerji, coşku, ilham dolu canavarlarla bile sürükleyici bir hikayeye dalın. Çevrenizdeki dünyayı uyandırmak için her zorluğa pozitiflik ve korkusuzlukla yaklaşın ve arkadaşlar arasında kırılmaz bir bağ keşfedin.

Temel Özellikler:
İki İplik – her zaman!
Kesintisiz yerel kooperatifte arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla bir bağ kurun. Zor denemeleri çözerken ve büyüleyici dünyaları sorunsuz bir şekilde birlikte geçirirken birbirinizi destekleyin. Ya da, tek bir oyuncu olarak, kendinize ait iki Yarnys oluşturun ve maceranız boyunca özel yeteneklerin kilidini açın.

Harikalar dünyası.
Gerçek İskandinav yerlerinden esinlenerek, Yarny’nin gözünden görerek güzel doğal manzaralar ve karmaşık kentsel ortamlarda gezinin. İlerledikçe, dünyanızın gelişmesini ve gelişmesini izleyin, keşfedilecek yeni zorluklar ve alanlar açın.

Oynak problem çözme.
Oynamak için çeşitli yollar ortaya çıkarın. Zorluklar ve maceralar dünyasında seyahat ederken sizi başkalarına bağlayan kıvılcımı kovalamak için zıplayın, kaydırın, sallayın ve koşun.

İçten hikaye anlatımı.
Eşsiz duyguların dost karakterlere tezahür ettiği, ilişkileri yerine getiren ve hatta korkutucu canavarlara dönüştüğü bir dünyaya girin. Şüphe ve korkuyu yenmek için umut ve sevgiyi nasıl kullanacaksınız? Belirsizlik karşısında pozitifliğin gücünü gösteren ilgi çekici ve dramatik bir hikayeye bağlanın.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri 64-bit
İşlemci: Intel i3 2120 3.3GHz or AMD FX 4350 4.2 GHz
RAM: 4 GB
Ekran Kartı: ATI Radeon R7 250X or Nvidia GTX 650Ti
DirectX: 11
Gerekli Boş Alan: 8 GB boş alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri 64-bit
İşlemci: Intel i5 2300 2.8GHz or AMD FX 6100 3.3 GHz
RAM: 6 GB
Ekran Kartı: ATI Radeon R9 270 or Nvidia GTX 670
DirectX: 11
Gerekli Boş Alan: 8 GB boş alan


RESİM ve VİDEOLAR

 Unravel Two
 Unravel Two
 Unravel Two


İNDİRME LİNKLERİ:
Unravel Two İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


44 kez indirildi