Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Urban Trial Playground

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:17:41
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Urban Trial Playground

AÇIKLAMA

Urban Trial Playground bir motosiklet video oyunudur. Tate Multimedya, Teyon tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Windows için 5 Nisan 2019’da yayımlanmıştır. Urban Trial Playground seviyeleri, en iyi hamlelerinizi çoklu skor kombinasyonlarında birleştirerek, hileler ve numaralar yapmak için kullanılabilecek bir oyun olarak tasarlanmıştır. Adrenalin ve serbest stil fanatiği hayranları için sayısız eylem sağlamak için yaratılmıştır. Puanınızı taşlamak ve skor tablolarının zirvesine çıkmak için hileleri benzersiz ve neredeyse sonsuz kombinasyonlarda birleştirin!
İndirmeden önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Win 7 veya yenisi
İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400 / AMD Phenom II X4 940
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GT 630 / Radeon HD 7570
DirectX: Sürüm 11

RESİM ve VİDEOLAR

Urban Trial Playground

Urban Trial Playground

Urban Trial Playground

İNDİRME LİNKLERİ:
Urban Trial Playground İndir

HATIRLATMA
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın

Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir