Valkyria Chronicles 4

Valkyria Chronicles 4


AÇIKLAMA

Acı Savaş Alevleri İçinde Yılan Bir Kıta!

Valkyria Chronicles 4, orijinal Valkyria Chronicles ile aynı zaman diliminde gerçekleşiyor, ancak Federasyon Kadrosu E’ye odaklanan yepyeni bir hikaye. Komutan Claude Wallace ve çocukluk arkadaşları çaresiz bir savaşta savaşmaya başladılar, ancak kemik ürpertici kar fırtınası, emperyal asker dalgaları ve Valkyria’nın tanrısal güçleri aralarında zafer ile duruyorlar.

BLiTZ Savaş Sistemi ve CANVAS Grafik Motoru geri döndü!

Savaş Zamanında Bir Yaşlanma Hikayesi

Kararlı, genç Komutan Claude Wallace, mühendis / ağır silahlar olağanüstü Riley Miller, sıcak başlı Darcsen Raz, buz gibi soğuk keskin nişancı Kai Schulen ve daha fazlasının komutunu alın. Birlikte, savaşın acı dolu gerçeklerini deneyimleyecekler – ama Kadro E’nin arkadaşlıklarının bağları donmuş savaş alanında hayatta kalacak mı?

Yeni Nesil “” BLiTZ “” Savaş Sistemi
Kısmen havai sıra tabanlı strateji, kısmen RPG ve kısmen gerçek zamanlı 3. şahıs atıcı olan “BLiTZ” savaş sistemi sahaya geri dönüyor. Yeni özellikler arasında Grenadier adında patlayıcı yeni bir sınıf, çok sayıda saldırı / savunma savaş gemisi destek seçeneği, bir birimin ölümden önce “Son Direniş” eylemi gerçekleştirme şansı ve daha fazlası yer alıyor. Ayrıca, imparatorluk tehdidine daha önce hiç olmadığı kadar büyük ölçekli haritalarda daha fazla birimle savaşın.

TUVAL Estetik
Serinin imzalı elle çizilmiş görsel stili geri döndü ve en yeni nesil için elden geçirildi. Suluboya kompozisyonlarından esinlenen CANVAS Grafik Motoru, renkli duygularla dolu etkileyici bir dünya yaratmak için gerçekliğin ve hayal gücünün görsel öğelerini birleştirir. Squad E’nin yolculuğunu interaktif bir tablo gibi izleyin!

Efsanevi Bir Bestecinin Dönüşü
Valkyria Chronicles serisinin orijinal bestecisi ve sayısız diğer duygusal destan olan ünlü Hitoshi Sakimoto, oyun için kapsamlı bir orkestra puanı sağlamak için geri dönüyor.

PC için optimize edildi
4K çözünürlükler, özelleştirilebilir klavye ve fare kontrolleri, hatta ultra geniş ekran desteği. Ayrıca başarıları ve Steam ticaret kartlarını içerir.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i3 6100 or equivalent AMD
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 650Ti 2GB
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 36 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Valkyria Chronicles 4
Valkyria Chronicles 4
Valkyria Chronicles 4


İNDİRME LİNKLERİ:
Valkyria Chronicles 4 İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


98 kez indirildi