Voidtrain

Bu sayfamız aracılığı ile Voidtrain torrent oyunu son sürümü kolaylıkla indirebilirsiniz. İndireceğiniz dosya, Voidtrain adlı oyununun torrent halini ihtiva etmektedir. Daha sonra bu dosyayı açıp uTorrent gibi bir yükleyiciyle çalıştırabilirsiniz.

Voidtrain torrent indir

Voidtrain Torrent Hakkında Bilgi

Hayatta Kalma Türüne Yeni Bir Soluk Kendi kuralları ve kanunları olan yeni bir dünyada kendilerini bulan teknisyenler olarak oynayacaksın. Bu yeni dünyayı keşfet, derinlemesine incele ve burada hayatta kalmayı öğren. Yeni ve baş döndüren bir maceraya kendini kaptır. Bu macera sırasında tuhaf yaratıklar, birçok gizem, bulmaca ve mücadele seni bekliyor. Hayatta kalman konusunda işe yarayacak kullanışlı eşyalar ve yapılar yapmak için kaynakları topla. VoidTrain’deki göz alıcı dünyalar arasında seyahat ederken treni de dilediğin gibi özeleştirebilirsin. Boyutlar Arası Ekspresi Küçük bir vagonla yola çık. Bunun neye dönüşeceği tamamen sana bağlı. İnşa et, genişlet, özelleştir, farklı zaman dilimlerine ait motorlar arasından seçimini yap ve oyunu dilediğin gibi oyna! Hiçlik dünyasını keşfet Teknisyeninle birlikte bu yeni ortamda nasıl hayatta kalınacağını öğren. Kendi kurallarına sahip benzersiz bir dünya. Bazen yer çekimi bile ortadan kaybolacak. Kaynakları topla, yol boyunca karşına çıkan istasyonları ve adaları keşfet ve buraları mesken edinmiş yaratıkları avla. Eşsiz bir macera Oyuncu olarak etrafındaki ortamların, olayların ve nesnelerin oluşturulma biçiminin yanı sıra yaptığın tercihler sayesinde VoidTrain’de yaşadığın her macera kayda değer olacak. Takip edebileceğin yeni yollar, keşfedebileceğin yeni diyarlar ve yapabileceğin yeni bir tren her zaman seni bekliyor! NASIL OYNANIR? Epic Game Store kütüphaninize “Hello Mod Kit” ekleyin ancak indirmeyin! Launcher.exe çalıştırıp oynayın.

Voidtrain Torrent Kurulumu Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak aşağıdaki indir tuşuna basarak .torrent uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından üzerine çift tıklayın ve çalıştırın.
  • Bu aşamadan sonra nereye indirmek istediğinizi seçin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar!

Voidtrain Torrent indir

Aşağıdaki tuşa tıklayıp Voidtrain torrent indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu noktada 3 saniye bekleyin ve Get Link yazan yere tıklayın, indirme tamamlanacaktır.

Voidtrain oyununun PC torrent dosyasını ücretsiz indirirken bir problem mi oluştu? Hiç panik yapmayın, sizin için sitemizden adım adım nasıl torrent oyun indirilir resimli bir şekilde anlattık. Hemen buraya tıklayın ve öğrenin!

HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, Voidtrain oyununun devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.

kez indirildi