Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Warhammer Chaosbane

Son Güncelleme: 28.01.2020 Saat 19:56:15
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

 Warhammer Chaosbane


AÇIKLAMA

avaşın perişan ettiği ve sihrin egemen olduğu bir dünyada, İnsan İmparatorluğu’nun Kaos ordularına karşı son umudusunuz. Yerel veya çevrimiçi işbirliğinde solo veya 4’e kadar oynamak, benzersiz ve tamamlayıcı becerilere sahip 4 karakter sınıfından bir kahraman seçin ve Eski Dünyanın en güçlü eserlerinden bazılarını içeren destansı savaşlara hazırlanın.
Özellikler
Warhammer Fantasy dünyasında geçen İLK HACK VE SLASH, Mike Lee (bir Kara Kütüphane yazarı) tarafından yazılmış ve Chance Thomas tarafından bestelenen bir film müziğinin yer aldığı tamamen yeni bir hikaye anlattı.

FEROCIOUS BATTLES: Nuln kanalizasyonlarından Praag’ın yıkık sokaklarına, 180’den fazla farklı güç kullanarak canavar ordularıyla savaşın. En tehlikeli durumlardan kaçmak için yok edici bir beceri olan kan kaybınızı harekete geçirin

Her biri kendine özgü yetenekleri ve kişiselleştirmeleri olan 4 KARAKTER SINIFLARI: ağır hasar alabilen bir İmparatorluk askeri, yakın muharebe savaşında uzmanlaşmış bir Cüce, sihirle uğraşarak çok fazla hasar alan bir Yüksek Elf veya ölümcül tuzakları tutan ve öldüren bir Ahşap Elf başka hiçbir şeye benzemez!

Kaos Tanrıları ve eşsiz patronlarla uyumlu 70’in üzerinde canavara sahip bir XXL YARDIM. Savaş Nurgle’nin köleleri, Khorne’un doğuşu ve diğer aşağılık yaratıkların dalgaları!

CO-OP İÇİN OPTİMİZASYON: yalnız veya 4 oyuncuya kadar, yerel veya çevrimiçi, sınıf sinerjisi ve ara yüz işbirliği için tasarlanmıştır. Daha fazla yıkıcı etki yaratmak için farklı beceri ve güçleri birleştirin

YÜKSEK REPLAY DEĞERİ: 10 farklı zorluk seviyesiyle yeteneklerini test etmek için doğru mücadeleyi bulabilirsin


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bits version of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10
İşlemci: Intel® Core i3 or AMD Phenom™ II X3
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 660 or AMD Radeon™ HD 7850 with 2 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Soundcard

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bits version of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10
İşlemci: Intel® Core i5 or AMD FX 8150
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 780 or AMD Radeon™ R9 290 with 2 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compatible Soundcard


RESİM ve VİDEOLAR

 Warhammer Chaosbane
 Warhammer Chaosbane
 Warhammer Chaosbane


İNDİRME LİNKLERİ:
Warhammer Chaosbane İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir