Watch Dogs 2 Gold Edition


AÇIKLAMA

San Francisco Körfezi Bölgesi’nde, teknoloji devriminin doğduğu yerde yaşayan zeki genç bir bilgisayar korsanı Marcus Holloway olarak oynayın.

Tarihin en büyük hack’ını gerçekleştirmek için ünlü bir bilgisayar korsanı grubu olan Dedsec ile takım olun; Vatandaşları büyük ölçüde izlemek ve manipüle etmek için suçlu beyni tarafından kullanılan istilacı bir işletim sistemi olan ctOS 2.0’ı indirin.

Büyük ve dinamik bir açık dünyada inanılmaz çeşitlilikte oyun olasılıklarını keşfedin: renkli ve canlı San Francisco şehri, endüstriyel Oakland ve tahmin edilemez varoşları, Marin County’nin doğal manzaraları ve teknoloji devriminin doğduğu yer olan Silikon Vadisi.

Hacking senin silahın

Bağlı her cihaza bağlanın ve şehrin kontrolünü elinize alın. İnsanları manipüle etmeleri ve yeni devasa saldırılar ortaya çıkarması için insanlara saldırın. Dizüstü bilgisayarınız ile gelişmiş bilgisayar korsanlığı olanaklarına erişebilecek, daha ayrıntılı ve güçlü sonuçlar için farklı bilgisayar korsanlarını birleştirerek yaratıcılığınızı ifade etmenizi sağlayacaksınız.

İstediğiniz hacker olun
Tek bir düşmanı öldürmeden görevleri tamamlamak için hack ve gizli kullanın ya da daha vahşi bir yaklaşım için yanan cilalara gidin. Oyun tarzınıza uygun farklı beceriler geliştirin ve bilgisayar korsanlarının araçlarını yükseltin – RC arabaları, Quadcopter uçağı, 3D baskılı silahlar ve çok daha fazlası.

Dedsec’e üye olun
Mücadelede yalnız olmayacaksın. Uluslararası bir hacker grubu olan Dedsec, modern dünyamızın yarattığı tüm haksızlığa karşı mücadele ediyor. Marcus’un yardımıyla Dedsec, tarihin en büyük hack’lerini çıkarmaya çalışacak, tek bir amaç göz önünde bulundurularak: ctOS’u ve tüm kurumları hayatımızı kontrol etmeye çalışan tüm kurumları yıkmaya çalışacak.

Bağlı bir oyun alanı
Tek oyunculu kampanyanızda arkadaşlarınızla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurun ve hem Co-op hem de Player ile Player etkinliklerini içeren yepyeni bir çok oyunculu Watch Dogs deneyimi ile.

Watch Dogs 2 Gold Edition Paket İçeriği:

1.Watch_Dogs 2 – Ultra Texture Pack 2.Watch_Dogs 2 – Root Access Pack 3.Watch_Dogs 2 – Punk Rock Pack 4.Watch_Dogs 2 – Psychedelic Pack 5.Watch_Dogs 2 – Black Hat Pack 6.Watch_Dogs 2 – Pixel Art Pack 7.Watch_Dogs 2 – Guru Pack 8.Watch_Dogs 2 – EliteSec Pack 9.Watch_Dogs 2 – Glam Pack 10.Watch_Dogs 2 – Private Eye Pack 11.Watch_Dogs 2 – Urban Artist Pack 12.Watch_Dogs 2 – Ubisoft Pack 13.Watch_Dogs 2 – Dumpster Diver Pack 14.Watch_Dogs 2 – Ded Labs Pack 15.Watch_Dogs 2 – Home Town Pack 16.Watch_Dogs 2 – Guts, Grit and Liberty Pack 17.Watch_Dogs 2 – Season Pass 18.Watch_Dogs 2 – Ultimate Pack 19.Watch_Dogs 2 – Supreme Pack


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz, AMD FX 6120 @ 3.5 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB VRAM veya AMD Radeon HD 7870,
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz, AMD FX 8120 @ 3.9 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 290
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


GÖRSELLER & VİDEO


İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


125 kez indirildi