Welcome to the Game II

Welcome to the Game II


AÇIKLAMA

Welcome to the Game II, gölge web’i bulmak için sizi derin web dünyasına götüren atmosferik bir korku / strateji / bulmaca oyunudur. Neden gölge web’i arıyorsunuz? Sizi hikayeye geri götürelim.

Büyük bir metropol bölgesinde soruşturma muhabiri olan Clint Edwards olarak oynuyorsunuz. Bilgisayarınızdan gelen seslere şekerleme ile uyanıyorsunuz. Birisi size görüntüleyenlerine alarm veren bir akışa bağlantı gönderdi. Akışı izledikten sonra, yaşamı için korkan Amalea adlı bir kadın görüyorsunuz. Amalea gölge ağı hakkında bir şeyler söylüyor ve maskeli onu avlayan adamlar var. Konumunu açıklamaya çalışırken, akış aniden sona erer. Bu, Clint’in ilgisini en üst seviyeye çıkarır ve çok geç olmadan onu bulmak için daha derine inmelidir. Ancak Clint, derin ağın etrafta dolaşmak için bir yer olmadığını çok az biliyor. Etrafında dürtmek için başka kimin olduğunu asla bilemezsin.

Welcome to the Game II Torrent İndir

Welcome to the Game II, Amalea’yı kurtarma görevini ve oraya nasıl ulaşacağınızı gösterir. Gölge web tarayıcısının şifresini çözmek için 8 gizli karma arama yapmakla görevlisiniz. Bunu bilgisayarda simüle edilmiş bir bilgisayar işletim sistemi kullanarak yaparsınız. Bu simüle edilmiş işletim sistemi, web tarayıcı (YSA), Not alma yazılımı, yazılım paketi satın alma seçenekleri (sıfır GÜN) ve daha fazlası gibi size yardımcı olacak araçlar ile birlikte gelir!

Gizli karmalar, web sayfalarında derin web üzerinden yayılır. Karmaları, sayfayı tıklatarak, sayfa kaynağını görüntüleyerek veya gizli bir dosyanın etrafına bir yere atarak dikkatlice inceleyerek bulabilirsiniz.

Gizli karmaları ararken, polis tarafından izlenmekten kaçınmak için komşuların Wi-Fi’lerine girmeniz gerekiyor! Bilgisayar korsanlarını (mini oyunlar) verilerinizi çalmaktan koruyun, DOSCoin (oyun para biriminde), notlar. Daha iyi menzil, hareket sensörleri elde etmek için Wi-Fi güçlendiriciler gibi görevinizde size yardımcı olacak ürünler sipariş edin. DOS Coin üretmek için kesmek ve öğeleri yenmek gibi belirli görevleri yaparak DOSCoin (oyun para biriminde) olun!


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 2.4 GHz or Better
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 670(or equivalent) 2 GB Of Video Memory would be nice
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 2.8 GHZ
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 970(or equivalent)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Welcome to the Game II
Welcome to the Game II
Welcome to the Game II


İNDİRME LİNKLERİ:
Welcome to the Game II İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


939 kez indirildi