Win10actPlus Windows 10 Aktive Etme Programı

Win10actplus


AÇIKLAMA

Win10actPlus Windows 10 kalıcı olarak etkinleştirmek için en iyi programlardan birisidir. Ayrıca kullanımı kolay ve programı etkinleştirmeye çalışırken etkinleştirme anahtarlarını getirmek için deneyim gerektirmez. Win10actPlus, Windows 10’u dijital Lisansla kalıcı olarak etkinleştirebilir.

Özellikler:

1- VL sürümleri (1507 hariç) dahil olmak üzere tüm Windows 10 sürümünde dijital olarak lisanslama yapabilirsiniz.
zaten varsa kms lisansını otomatik olarak değiştirecektir.
2- Sisteminizde etkinleştirme için herhangi bir dosya kurmaz veya saklamaz. bu yüzden herhangi bir şey için virüs programınızda hariç tutma ayarlamanıza gerek yoktur.
3- Bu aracı kullanırken anında etkinleştirme almak için internete bağlanmak zorunda kalacaksınız, ancak çevrimdışı da çalışıyor, ancak sonunda etkinleştirme adımında hata verecektir. Bir sonraki çevrimiçi iletişim sistemi etkinleştirilecektir.
4- Aynı donanımda, Windows 10 yeniden kurulumunda bu aracı tekrar çalıştırmanız gerekmez ve ilk önce MS Server HWID’i tanıyacak ve otomatik olarak aktivasyon verecektir.
ancak Windows 10 VL sürümü yüklüyse, bu durumda etkinleştirmeyi yeniden kazanmak için bu sürüm genel anahtarını eklemeniz gerekir. ya da bu araçta anahtar yükleme seçeneğini kullanabilirsiniz

Sürüm: v1.0

132 kez indirildi