Wrack Exoverse

 Wrack Exoverse


AÇIKLAMA

Wrack Exoverse, etrafındaki her şeyi ezmeye ve böylece düşman taraftarlarının kalabalığını yok etmeye gittiğiniz heyecan verici, aksiyon dolu bir aksiyon oyunudur. Projenin ayırt edici özelliği, oldukça kısa sürede çok sayıda rakibi yok etmenizi sağlayacak bir savaş sistemidir. Mümkün olduğunca etkili olmaya çalışın ve köşede saklanmayın, düşman orada sizi bekleyebilir. Yabancılar dünyayı ele geçirdi ve hemen ortadan kaldırılmasının sorumluluğu omuzlarına aittir.

Bu proje, tüm eylemlerin birinci şahıs bakış açısıyla gerçekleştiği bir kuşatma atıcısı tarzında gerçekleştirildi, bu da gerçekleşen şeyin atmosferine daha daldıkça sizi memnun edebilir. Oyun, dünyayı fethedeceğiniz ve içinde ölü rakiplerin yığınlarını yaratacağınız tek oyunculu pasaj için tasarlanmıştır. Cephaneliğinizde hem soğuk hem de ateşli silahlar olan çok sayıda silah olacak, kısacası düşmanı mümkün olan en kısa sürede yok etmeyi sağlayacak. İyi haber şu ki, burada çok oyunculu modda oynayarak arkadaşlarınızla birlikte harika zaman geçirebilirsiniz.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 64-bit
İşlemci: Dual core 2.0 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia 8600GT/ATI HD 4650
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir


RESİM ve VİDEOLAR

 Wrack Exoverse
 Wrack Exoverse
 Wrack Exoverse


İNDİRME LİNKLERİ:
Wrack Exoverse İndir


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


30 kez indirildi