Wreckfest

Wreckfest

AÇIKLAMA

urallara uyun ve Wreckfest ile tam temaslı yarışa çıkın! Destansı çarpışmalar, bitiş çizgisinde boyundan boğuşmaya ve metalin bükülmesinin yepyeni yollarına bekleyin – Bunlar, Wreckfest’te yalnızca gerçek hayattaki başarısıyla elde edilebilecek yaşam boyu bir anlar. Size FlatOut 1 & 2’yi de getiren efsanevi geliştirici Bugbear tarafından hazırlanmış fizik simülasyonu! En üst düzey oyun parkında kauçuk ve parça metal yakma! Wreckfest, yükseltme ve kişiselleştirme seçenekleriyle doludur. İster takviyeli tampon, isterse kafes, yan koruyucu ve çok daha fazlası olan bir sonraki yıkım derbiniz için hazırlanıyor olun, ya da arabanızı hava filtreleri, eksantrik milleri, yakıt sistemleri vb. Gibi motor performans parçalarıyla daha iyi bir yarış için hazırlayın, Wreckfest orada en iyi savaşçı motor sporları oyunu olmak. Sert sür. En son öl.

Özellikler

Eşsiz Yarış Deneyimi
– Sadece gerçek hayattaki bir fizik simülasyonuyla elde edilebilecek, yaşam boyu bir anları tanımlayan kuralsız yarış eylemini canlandırmak. Yüksek hızlı devrelerde çılgın boyundan başa kavgaya tanık olun, kavşak ve yaklaşmakta olan trafikle çılgın kurslarda toplam imha çılgınlığıyla yüzleşin ya da derbi arenalarda yıkım hakimiyeti için gidin

Müthiş Arabalar – Arabalarımız eski, çarpık, birlikte yamalı … Stil ve karakter sızıyorlar! Eski Amerikan saldırganlardan çevik Avrupalılara ve eğlenceye kadar Asyalılar, diğer oyunlarda böyle bir şey bulamazsınız.

Anlamlı Özelleştirme – Sadece araçlarınızın görünümünü değiştirmekle kalmaz, vücut zırhlarını da yükseltir. Onları sizi hasardan koruyan ağır demirle güçlendirin, aynı zamanda arabaların taşınmasını etkileyen ağırlık da sağlar. Arabanızı sağlam bir tank veya kırılgan fakat yıldırım hızına sahip roket veya bunların arasında bir şey yapacak şekilde değiştirin!

Multiplayer – Arkadaşlarınızı çevrimiçi ortamda mahvedin ve yıkımın üstünlüğünü kovalarken sınırlara kadar yarışın!
Zorluk modları – Çim biçme makinelerinde ve ürün biçerdöverlerde, okul otobüslerinde, üç tekerlekli ve çok daha fazlasında da serbest bırakıldığında eğlenin!

Kariyer modu – Şampiyonluklar için savaşın, deneyim kazanın, yeni geliştirmeler ve araçların kilidini açın ve her zaman Wreckfest şampiyonu olun!
Mod desteği – Tamamen delirmek mi istiyorsun? Canavar kamyonlar, ayın üstündeki atlayışları izleyen ya da ünlü yıkım temalı oyunlardan bile klasik haritalar ekleyen çok çeşitli modları bulabileceğiniz Steam Workshop’a bir göz atın!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: Intel® Core

™

2 Duo 2.4 GHz veya AMD Athlon

™

X2 2.5 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce® GTX

™

460 veya AMD Radeon

™

HD 6450
HDD: 4 GB Disk alanı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: Intel® Core

™

i5 veya AMD Phenom

™

II X4
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX

™

570 veya AMD Radeon

™

HD 7750
HDD: 4 GB Disk alanı

RESİM ve VİDEOLAR

Wreckfest

Wreckfest

Wreckfest

İNDİRME LİNKLERİ:
Wreckfest İndir

HATIRLATMA
Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın
15 kez indirildi