Biz Kimiz?

Torrent Oyun sitesi 2019 yılında yayın hayatına başlamış olup site kullanıcılarına torrent oyun ve torrent oyun indir alanında hizmet verne kaliteli bir oyun indirme sitesidir. Sitemizde ki tüm içerikler güvenli olmakla beraber herhangi bir zararlı yazılım içermez :) Destek için konulara yorum yazmayı ve sitemize üye olmayı unutmayınız :)

Yakuza 0

Son Güncelleme: 14.01.2020 Saat 14:32:58
   Yazar: Yetkili Bi AbiYorumlar: 0 yorum var

Yakuza 0


AÇIKLAMA

80’lerin parıltısı, cazibesi ve dizginsiz çöküşü Yakuza’da geri döndü. Kahramanı Kazuma Kiryu ve seri Goro Majima ile Tokyo ve Osaka’da cehennem gibi savaş. Kazuma Kiryu olarak oynayın ve basit bir borç tahsilatı yanlış gittiğinde ve işareti öldürüldüğünde kendini bela dünyasında nasıl bulduğunu keşfedin. Ardından Goro Majima’nın gümüş parmaklı ayakkabılarına adım atın ve “normal” hayatını bir kabare kulübünün sahibi olarak keşfedin. Üç farklı dövüş stili arasında anında geçiş yapın ve her türlü goon, haydut, serseri ve alçak sesle dövüşün. Kemiğe bürünen taraklar ve vahşi iniş çıkışları için bisikletler, tabelalar ve araba kapıları gibi çevresel nesneleri kullanarak çentikle savaşın. Savaşın 1988’de Japonya’da vakit geçirmenin tek yolu değil: diskolardan ve hostes kulüplerinden klasiklere SEGA eğlenceleri Zengin detaylara sahip, neonlarla aydınlatılmış dünyada sürdürülmesi gereken tonlarca dikkat dağıtıcı şey var. Renkli denizcilerle kırmızı ışık bölgesiyle etkileşime geçin: tomurcuklanan bir S&M dominatrix’in mesleğini öğrenmesine yardımcı olun veya bir sokak sanatçısının banyoya zamanında varabilmesini sağlayın – keşfedilecek 100 inanılmaz hikaye var.


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 Minimum Sistem Gereksinimleri
 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Intel Core i5-3470 | AMD FX-6300
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6870
İlave Notlar: GPU with a gpumark of : 2600 to 3100, İşlemci with a işlemcimark of 4500 to 6300


GÖRSELLER & VİDEO

Yakuza 0 Yakuza 0 Yakuza 0

İNDİRME LİNKLERİ

Link #1(Torrent): 

 


Duyuru sitemizin yazılımı değişmiştir, indirilemeyen torrent dosyaları için lütfen. Konulara yorum yazarak bize bildirin. Bildiriniz en kısa sürede dikkate alınacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir