Yasal Uyarı / DMCA

Sitemizdeki linklerden indirme yapan herkes, aşağıdaki koşulları okumuş olarak kabul edilir.

1-)Sitemizdeki her türlü içeriği kullanma, kullanıcının iradesinde olup, zorunlu değildir.

2-)Sitemizde; Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek, aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.

3-)Sitemiz her yaş grubuna hitaben kurulmuş olup, içeriğimizde Adult (Pornografik) ve Türk Ceza Kanununa aykırı içerikler bulunmamaktadır.

4-)Sitemizde İçeriklere yapılan yorumların sorumlusu, yorumu yapan kişilerdir. Bu nedenle sitemiz sorumlu tutulamaz. Zaten uygunsuz yorum görüldüğü taktirde, Site yöneticilerince derhâl silinecektir…

5-)Sitemiz 5651 Sayılı yasada tanımlanan Yer Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre sitemizdeki paylaşımların yönetim tarafından kontrol edilme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkı sahiplerine yardımcı olmak için : Sitemiz Uyar/Kaldır sistemin prensip edinmiştir. 

Türk Ceza Kanununun 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 gereğince bildirim tarihinden itibaren 3 Gün İçerisinde içerik sitemizden tamamen silinecektir. Tekrar bildirim göndermeniz gerekmemektedir.
Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konuya yada konular varsa lütfen İletişim İçin aşağıdaki mail adresini kullanınız. Diğer hiçbir iletişim yöntemi bize ulaşmanızı sağlamayacaktır.

[email protected]